Bdp’li Vekil Sırrı Sakık’ın Oğlu İntihar Etti

0

Sırrı Sakık’ın Oğlu Sidar Sakık Balkondan Atlayak İntihar Etti

Ankara ’nın Çankaya ilçesi Şehit Aytekin Yavuz sokak 60 Numaralı Evde Oturan BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın Oğlu Sidar Sakık ( 25 Yaşında ) 4. Katta Bulunan Evinin Balkonundan Atlayarak İntihar Ettiği Belirtiliyor.

Sidar Sakık, İddiaya Göre, “Baba Ben Sizleri Çok Üzdüm, Artık Yaşamak İstemiyorum” Dedikten Sonra Balkondan Kendisini Aşağıya Bıraktı.

İddialara Göre Sidar Sakık’ın Telefon’da Kız Arkadaşı İle Tartıştığı Söyleniyor..

Partiden Yapılan Yazılı Açıklama İse Şöyle:

”Muş Milletvekilimiz Sayın Sırrı Sakık’ın oğlu Sidar Sakık, içine girdiği bir bunalım neticesinde bu sabah babasıyla birlikte yaşadığı evin balkonundan atlayarak yaşamını yitirmiştir. Sidar Sakık’ın ölümüne dair bazı haber sitelerinde yer alan iddialar gerçek dışıdır” ifadeleri kullanıldı.

CENAZE YARIN

Sırrı Sakık’ın Oğlu Sidar Sakık, Yarın (16 Eylül 2012 Pazar) Yıldız Orta Cami’de öğle Namazının Ardından Kılınacak Cenaze Namazından Sonra, Gölbaşı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

CUMHURBAŞKANI GÜL ve BAŞBAKAN’DAN SAKIK’A TAZİYE TELEFONU

Edinilen Bilgilere Göre Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ı Telefonla Arayarak, Taziyelerini İlettiler. Gül ve Erdoğan, Aileye Sabır ve Metanet Dileğinde Bulundular.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir