26. Dönem CHP Aday Listesi

CHP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ

İL SIRASINA GÖRE ADAY SIRA NO ve AD SOYADLARI

 

Adana 1 Elif Doğan Türkmen
Adana 2 Zülfikar İnönü Tümer
Adana 3 İbrahim Özdiş
Adana 4 Aydın Uslupehlivan
Adana 5 Burhanettin Bulut
Adana 6 Müzeyyen Şevkin
Adana 7 Orhan Toklu
Adana 8 Nesrin Göçhan
Adana 9 Kemal Derin
Adana 10 Rukiye Çinkılıç
Adana 11 Yüksel Karaaslan
Adana 12 Gülcan Abalı
Adana 13 İbrahim Demir
Adana 14 Etem Tok

Adıyaman 1 Sıddık Şahin
Adıyaman 2 Fatma Ulubey
Adıyaman 3 Deniz Çakmak
Adıyaman 4 Mustafa Hakkan Kılınç
Adıyaman 5 Zeynep Saya

Afyonkarahisar 1 Burcu Köksal
Afyonkarahisar 2 Hatice Gök
Afyonkarahisar 3 Bekir Kasap
Afyonkarahisar 4 İsmahan Nergiz
Afyonkarahisar 5 Adnan Çelik

Ağrı 1 Kazım Güzel
Ağrı 2 Erkan Sayan
Ağrı 3 Mehmet Sıddık Yel
Ağrı 4 Kasım Aslan

Aksaray 1 İsmail Hakkı Açıkalın
Aksaray 2 Meral Koçar
Aksaray 3 Hasan Ali Elibol

Amasya 1 Mustafa Tuncer
Amasya 2 Hasan Acar
Amasya 3 Arife Serpil Saraçoğlu

Ankara 1.Bölge 1 Ayşe Gülsün Bilgehan
Ankara 1.Bölge 2 Necati Yılmaz
Ankara 1.Bölge 3 Tekin Bingöl
Ankara 1.Bölge 4 Aylin Nazlıaka
Ankara 1.Bölge 5 Levent Gök
Ankara 1.Bölge 6 Ali Haydar Hakverdi
Ankara 1.Bölge 7 Bülent Kuşoğlu
Ankara 1.Bölge 8 Ali Balkız
Ankara 1.Bölge 9 Gamze Taşcıer
Ankara 1.Bölge 10 Mehmet Hadimi Yakupoğlu
Ankara 1.Bölge 11 Selahattin Emre
Ankara 1.Bölge 12 Sema Aksoy
Ankara 1.Bölge 13 Faruk Özdemir
Ankara 1.Bölge 14 Erdoğan Kılıç
Ankara 1.Bölge 15 Turhan İçli
Ankara 1.Bölge 16 Sezgin Kaya
Ankara 1.Bölge 17 Ahmet Ersen Özsoy
Ankara 1.Bölge 18 Muratcan Işıldak

Ankara 2.Bölge 1 Şenal Sarıhan
Ankara 2.Bölge 2 Murat Emir
Ankara 2.Bölge 3 Ahmet Haluk Koç
Ankara 2.Bölge 4 Nihat Yeşil
Ankara 2.Bölge 5 Ali Rıza Erbay
Ankara 2.Bölge 6 Celalettin Koç
Ankara 2.Bölge 7 Semra Dinçer
Ankara 2.Bölge 8 Barış Ozan Vural
Ankara 2.Bölge 9 Ali Yılmaz
Ankara 2.Bölge 10 Selma Ergen
Ankara 2.Bölge 11 Abidin Şahin
Ankara 2.Bölge 12 Emre Aydın
Ankara 2.Bölge 13 Canan Güllü
Ankara 2.Bölge 14 Erol Bektaş

Antalya 1 Niyazi Nefi Kara
Antalya 2 Deniz Baykal
Antalya 3 Çetin Osman Budak
Antalya 4 Mustafa Akaydın
Antalya 5 Devrim Kök
Antalya 6 Figen Albuga Çalıkuşu
Antalya 7 Rafet Zeybek
Antalya 8 Nusret Bayar
Antalya 9 Deniz Filiz
Antalya 10 Sultan Yegen
Antalya 11 Sevindik Gizli
Antalya 12 Cavit Arı
Antalya 13 Barış İşbilen
Antalya 14 Meral Mengi

Ardahan 1 Öztürk Yılmaz
Ardahan 2 Erdem Uyğur
Artvin 1 Uğur Bayraktutan
Artvin 2 Musa Ulutaş

Aydın 1 Bülent Tezcan
Aydın 2 Metin Lütfi Baydar
Aydın 3 Hüseyin Yıldız
Aydın 4 Mehmet Fatih Atay
Aydın 5 Tayfun Talipoğlu
Aydın 6 Ferda Çağlar Erkut
Aydın 7 Fulya Üstündağ

Balıkesir 1 Mehmet Tüm
Balıkesir 2 Ahmet Akın
Balıkesir 3 Namık Havutça
Balıkesir 4 Ensar Aytekin
Balıkesir 5 Fikret Şahin
Balıkesir 6 Ali Kemal Deveciler
Balıkesir 7 Ali Er
Balıkesir 8 Neşe Zengin İğdır

Bartın1 Muhammet Rıza Yalçınkaya
Bartın 2 Aysu Bankoğlu

Batman1 Mansur Obut
Batman2 Orhan Cihan
Batman3 Hamit Keskin
Batman4 Kemal Demir

Bayburt1 Murat Bülbül
Bayburt2 Tahsin Demir

Bilecik 1 Yaşar Tüzün
Bilecik 2 Hüseyin Elmas
Bingöl 1 Kazım Alınak
Bingöl 2 Kemal Satıcı
Bingöl 3 Hüseyin Negüzel

Bitlis 1 Veysi Uyanık
Bitlis 2 Ferhat Şahin
Bitlis 3 İsmail Nacar

Bolu 1 Tanju Özcan
Bolu 2 Mehmet Burak Cop
Bolu 3 Elfaz Temiz

Burdur 1 Mehmet Göker
Burdur 2 Kadir Koç
Burdur 3 Okan Kurd

Bursa 1 Lale Karabıyık
Bursa 2 Ceyhun İrgil
Bursa 3 Orhan Sarıbal
Bursa 4 Erkan Aydın
Bursa 5 Nurhayat Altaca Kayışoğlu
Bursa 6 Mustafa Şenyurt
Bursa 7 Asüde Şenol
Bursa 8 Nuray Çohan
Bursa 9 İsmet Karaca
Bursa 10 Deniz Baykal
Bursa 11 Şadi Özdemir
Bursa 12 İnan Keser
Bursa 13 Fatma Belgin Gökçe
Bursa 14 Fevzi Sayan
Bursa 15 Suna Soydaş
Bursa 16 Semih Özdemir
Bursa 17 Özkan Kayaoğlu
Bursa 18 Alpay Aydın

Çanakkale 1 Muharrem Erkek
Çanakkale 2 Bülent Öz
Çanakkale 3 Metin Ümit Ural
Çanakkale 4 Adil Can

Çankırı 1 Murat Berat Atalay
Çankırı 2 Nermin Aydınlı

Çorum 1 Tufan Köse
Çorum 2 Muharrem Bozdoğan
Çorum 3 Dinçer Solmaz
Çorum 4 Saim Topgül

Denizli 1 Melike Basmacı
Denizli 2 Kazım Arslan
Denizli 3 Gülizar Biçer Karaca
Denizli 4 Adil Demir
Denizli 5 Ahmet Divarcı
Denizli 6 Halis Ödel
Denizli7 Azmi Ermiş

Diyarbakır 1 Naci Sapan
Diyarbakır 2 Hüseyin Cihan Taşkıran
Diyarbakır 3 İlhan Baran
Diyarbakır 4 Hamit Fidan
Diyarbakır 5 Nurdan Erdiş
Diyarbakır 6 Serdar Kılıçoğlu
Diyarbakır 7 Recep Leygara
Diyarbakır 8 Emrah Anlı
Diyarbakır9 Aslı Açıkgöz
Diyarbakır 10 Mehtap Uluba
Diyarbakır 11 Engin Dayanık

Düzce 1 Zafer Teber
Düzce 2 Zekeriya Yanmaz
Düzce 3 Abdullah Şahin

Edirne 1 Okan Gaytancıoğlu
Edirne 2 Erdin Bircan
Edirne 3 Gürkan Güneser

Elazığ1 Fatih Gürsul
Elazığ2 Fevzi Şengezer
Elazığ3 Yılbay Çelik
Elazığ4 Lale Aydın

Erzincan 1 Erdoğan Özyalçın
Erzincan 2 Yalçın Tanrıverdi

Erzurum 1 Tuncer Aktaş
Erzurum 2 Yavuz Polat
Erzurum 3 Orhan Bozkurt
Erzurum 4 Haydar Bulut
Erzurum 5 Hakan Cebeci
Erzurum6 Necip Aktaş

Eskişehir 1 Gaye Usluer
Eskişehir 2 Utku Çakırözer
Eskişehir 3 Cemal Okan Yüksel
Eskişehir 4 Metin Tomsuk
Eskişehir 5 Erdal Çakıcıer
Eskişehir 6 Erdal Caferoğlu

Gaziantep 1 Akif Ekici
Gaziantep 2 Mehmet Gökdağ
Gaziantep 3 Ali Peri
Gaziantep 4 Coşkun Özkaya
Gaziantep 5 Naci Kılıç
Gaziantep 6 Hasan Şahin
Gaziantep 7 Adile Merve Altınbaş
Gaziantep8 Fatma Kılıç
Gaziantep 9 Mehmet Turan Gündoğdu
Gaziantep 10 Cemal Çankaya
Gaziantep 11 Hakan Korkmaz
Gaziantep 12 Hasan Aktaş

Giresun 1 Bülent Yener Bektaşoğlu
Giresun 2 Basri Gürsoy
Giresun 3 İbrahim Akgün
Giresun 4 Sevgi Utlu Güngör

Gümüşhane 1 Evren Murat Öztekin
Gümüşhane 2 Rüstem Akdemir

Hakkari 1 Şükrü Çivi
Hakkari 2 Melek Çallı
Hakkari 3 Giyasettin Koç

Hatay 1 Hilmi Yarayıcı
Hatay 2 Mevlüt Dudu
Hatay 3 Serkan Topal
Hatay 4 Birol Ertem
Hatay 5 Mehmet Riyat Kırmızıoğlu
Hatay 6 Servet Mullaoğlu
Hatay 7 Döndü Dilan Bedir
Hatay 8 Mehmet Gözel
Hatay 9 Bilgen Duman
Hatay 10 Sonay Aykut

Iğdır 1 Halil Duman
Iğdır 2 Fatma Zor

Isparta 1 İrfan Bakır
Isparta 2 İsa Önder Dinçtürk
Isparta 3 Mustafa Ceyhan
Isparta 4 İzzet Beydoğan

İstanbul 1.Bölge 1 Şafak Pavey
İstanbul 1.Bölge 2 Gamze Akkuş İlgezdi
İstanbul 1.Bölge 3 Gürsel Tekin
İstanbul 1.Bölge 4 Barış Yarkadaş
İstanbul 1.Bölge 5 Mehmet Akif Hamzaçebi
İstanbul 1.Bölge 6 Mahmut Tanal
İstanbul 1.Bölge 7 İlhan Kesici
İstanbul 1.Bölge 8 Oğuz Kaan Salıcı
İstanbul 1.Bölge 9 Onursal Adıgüzel
İstanbul 1.Bölge 10 Ali Özcan
İstanbul 1.Bölge 11 Yakup Akkaya
İstanbul 1.Bölge 12 Metin Ağırman
İstanbul 1.Bölge 13 Kadir Gökmen Öğüt
İstanbul 1.Bölge 14 Cem Haydar Bektaş
İstanbul 1.Bölge 15 Birsen Tursun Demirel
İstanbul 1.Bölge 16 İrfan Karacan
İstanbul 1.Bölge 17 Berhan Şimşek
İstanbul 1.Bölge 18 Derya Şentürk
İstanbul 1.Bölge 19 Necdet Saraç
İstanbul 1.Bölge 20 Hasan Uzunyayla
İstanbul 1.Bölge 21 İlkay Orhan
İstanbul 1.Bölge 22 Erkan Başboğa
İstanbul 1.Bölge 23 Nurettin Sarıbal
İstanbul 1.Bölge 24 Hüsniye Kaya
İstanbul 1.Bölge 25 Özgen Nama
İstanbul 1.Bölge 26 Süleyman Güzel
İstanbul 1.Bölge 27 İsmail Altay
İstanbul 1.Bölge 28 Süleyman Bayraktutan
İstanbul 1.Bölge 29 Havana Başaran
İstanbul 1.Bölge 30 Umut Çakır
İstanbul 1.Bölge 31 Yelda Gargun

İstanbul 2.Bölge 1 Selina Doğan
İstanbul 2.Bölge 2 Aykut Erdoğdu
İstanbul 2.Bölge 3 Mustafa Sezgin Tanrıkulu
İstanbul 2.Bölge 4 Dursun Çiçek
İstanbul 2.Bölge 5 Süleyman Sencer Ayata
İstanbul 2.Bölge 6 Gülay Yedekci
İstanbul 2.Bölge 7 Kadri Enis Berberoğlu
İstanbul 2.Bölge 8 Didem Engin
İstanbul 2.Bölge 9 Mustafa Sarıgül
İstanbul 2.Bölge 10 Çetin Soysal
İstanbul 2.Bölge 11 Melda Onur
İstanbul 2.Bölge 12 Yüksel Mansur Kılınç
İstanbul 2.Bölge 13 Cengiz Alp
İstanbul 2.Bölge 14 Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu
İstanbul 2.Bölge 15 Gül Yüksel
İstanbul 2.Bölge 16 Zeynel Öztürk
İstanbul 2.Bölge 17 İnan Güney
İstanbul 2.Bölge 18 Özgür Koçak
İstanbul 2.Bölge 19 Güven Karataş
İstanbul 2.Bölge 20 Mustafa Ozan Şer
İstanbul 2.Bölge 21 Yusuf Ergüven
İstanbul 2.Bölge 22 Kemal Büyükbayrak
İstanbul 2.Bölge 23 Fatma Genç
İstanbul 2.Bölge 24 Fidan Aslan Eroğlu
İstanbul 2.Bölge 25 Kadir Demirgöz
İstanbul 2.Bölge 26 Halit Özyurt

İstanbul 3.Bölge 1 Bihlun Tamaylıgil
İstanbul 3.Bölge 2 İlhan Cihaner
İstanbul 3.Bölge 3 Engin Altay
İstanbul 3.Bölge 4 Ali Şeker
İstanbul 3.Bölge 5 Erdoğan Toprak
İstanbul 3.Bölge 6 Eren Erdem
İstanbul 3.Bölge 7 Mehmet Bekaroğlu
İstanbul 3.Bölge 8 Zeynel Emre
İstanbul 3.Bölge 9 Sibel Özdemir
İstanbul 3.Bölge 10 Seyhan Erdoğdu
İstanbul 3.Bölge 11 Fevzi Gümüş
İstanbul 3.Bölge 12 Emine Gülizar Emecan
İstanbul 3.Bölge 13 Ali Özgündüz
İstanbul 3.Bölge 14 Gökhan Gümüşdağ
İstanbul 3.Bölge 15 Süleyman Çelebi
İstanbul 3.Bölge 16 Çetin Çapan
İstanbul 3.Bölge 17 Efkan Bolaç
İstanbul 3.Bölge 18 Özgür Karabat
İstanbul 3.Bölge 19 Hüseyin Özkahraman
İstanbul 3.Bölge 20 Erhan Bozan
İstanbul 3.Bölge 21 Tülay Ateş
İstanbul 3.Bölge 22 Mehtap Albayrak
İstanbul 3.Bölge 23 Rıza Akpolat
İstanbul 3.Bölge 24 Kemal Çebi
İstanbul 3.Bölge 25 Şahanım Meter
İstanbul 3.Bölge 26 Taşkan Uysal
İstanbul 3.Bölge 27 Selçuk Müsnat Hazinedar
İstanbul 3.Bölge 28 Özlem Durdağı Dokuyucu
İstanbul 3.Bölge 29 Türkan Kebeci
İstanbul 3.Bölge 30 Başak Merih Eriçok
İstanbul 3.Bölge 31 Seda Önder

İzmir 1.Bölge 1 Selin Sayek Böke
İzmir 1.Bölge 2 Musa Çam
İzmir 1.Bölge 3 Ahmet Tuncay Özkan
İzmir 1.Bölge 4 Tacettin Bayır
İzmir 1.Bölge 5 Özcan Purçu
İzmir 1.Bölge 6 Ali Yiğit
İzmir 1.Bölge 7 Murat Bakan
İzmir 1.Bölge 8 Muhsin Kurt
İzmir 1.Bölge 9 Ali Hıdır Uludağ
İzmir 1.Bölge 10 Ednan Arslan
İzmir 1.Bölge 11 Sevda Erdan Kılıç
İzmir 1.Bölge 12 Nilay Kökkılınç
İzmir 1.Bölge 13 Muzaffer Emir Cömert

İzmir 2.Bölge 1 Zeynep Altıok
İzmir 2.Bölge 2 Kemal Kılıçdaroğlu
İzmir 2.Bölge 3 Zekeriya Temizel
İzmir 2.Bölge 4 Mustafa Ali Balbay
İzmir 2.Bölge 5 Aytun Çıray
İzmir 2.Bölge 6 Atila Sertel
İzmir 2.Bölge 7 Kamil Okyay Sındır
İzmir 2.Bölge 8 Ali Engin
İzmir 2.Bölge 9 Hüseyin Sezer
İzmir 2.Bölge 10 Ülkümen Rodoplu
İzmir 2.Bölge 11 Ali Kemal Elitaş
İzmir 2.Bölge 12 Sibel Parmaksız
İzmir 2.Bölge 13 Nurgül Uçar Aktuğ

Kahramanmaraş 1 Ali Öztunç
Kahramanmaraş 2 Alper Keten
Kahramanmaraş 3 Eylem Çağraş
Kahramanmaraş 4 İnan Kesen
Kahramanmaraş 5 Mehtap Koçak
Kahramanmaraş 6 Mustafa Gedik
Kahramanmaraş 7 Yunus Pınar
Kahramanmaraş 8 Bilge Kağan Taşkesen

Karabük 1 Erdoğan Dincel
Karabük 2 Gülsün Beniç

Karaman 1 Saim Sezen
Karaman 2 Yakup Selvi

Kars 1 Selami Yiğit
Kars 2 Cengiz Daşdemir
Kars 3 Saffet Özdemir

Kastamonu 1 Hüseyin Selami Çelebioğlu
Kastamonu 2 Yılmaz Karakoç
Kastamonu 3 Orhan Dana

Kayseri 1 Çetin Arık
Kayseri 2 İbrahim Bahçecioğlu
Kayseri 3 Aşkın Genç
Kayseri 4 Türker Tok
Kayseri 5 Tülin Temel
Kayseri 6 Şefika Aslı Eskici
Kayseri 7 Mustafa Utku Sarı
Kayseri 8 Kıvılcım Akdağ
Kayseri 9 Nazlı Erdoğan

Kırıkkale 1 Hasan Biçer
Kırıkkale 2 Mustafa Demiral
Kırıkkale 3 Adem Şahin

Kırklareli 1 Türabi Kayan
Kırklareli 2 Vecdi Gündoğdu
Kırklareli 3 Mehmet Tuna Soykan

Kırşehir 1 Osman Kök
Kırşehir 2 Mehmet Ali Ekici

Kilis 1 Ali Tuna
Kilis 2 Reşit Tayfun Alan

Kocaeli 1 Fatma Kaplan Hürriyet
Kocaeli 2 Haydar Akar
Kocaeli 3 Tahsin Tarhan
Kocaeli 4 Turan Dumlu
Kocaeli 5 Cuma Karavar
Kocaeli 6 Mehmet Tamer Solakoğlu
Kocaeli 7 Kemal Nişancı
Kocaeli 8 Utkan Güneş
Kocaeli 9 Asude Fırat Özkan
Kocaeli 10 Yakup Törk
Kocaeli 11 Müzeyyen Topçu Tan

Konya 1 Mustafa Hüsnü Bozkurt
Konya 2 Ali Cemal Cömert
Konya 3 Gülsüm Filorinalı
Konya 4 Mehmet Turgay Bilge
Konya 5 Deniz İndibi Çelik
Konya 6 Hüseyin Yağcı
Konya 7 Musa Gökçe
Konya 8 Emine Balık
Konya 9 Mehmet Gayretli
Konya 10 Necati Sarıhan
Konya 11 Sefer İpek
Konya 12 Hakkı Dindar
Konya 13 Dursun Kaplan
Konya 14 Orhan Kaya

Kütahya 1 Ali Fazıl Kasap
Kütahya 2 Fisun Yıldız
Kütahya 3 Hüseyin Dalkılınç
Kütahya 4 Hüsnü İnanç
Malatya 1 Veli Ağbaba
Malatya 2 Erdem Hüsnü Aslanoğlu
Malatya 3 Berna Karadaş
Malatya 4 Memba Kuşcu
Malatya 5 Yusuf Sürücü
Malatya 6 Etem Körükmez

Manisa 1 Özgür Özel
Manisa 2 Mazlum Nurlu
Manisa 3 Tur Yıldız Biçer
Manisa 4 Mustafa Başgülşen
Manisa 5 Sabri Temel
Manisa 6 Abdullah Saka
Manisa 7 Zerrin Mastan
Manisa 8 Hayriye Hacet
Manisa 9 Hakan Tatar

Mardin 1 Mehmet Muhittin Araç
Mardin 2 Abdülvahap Ay
Mardin 3 Bayram Adnan Kaya
Mardin 4 Abdülaziz Sayğın
Mardin 5 Abdulhalim Taş
Mardin 6 Şükrü Akman

Mersin 1 Hüseyin Çamak
Mersin 2 Durmuş Fikri Sağlar
Mersin 3 Aytuğ Atıcı
Mersin 4 Serdal Kuyucuoğlu
Mersin 5 Sibel Gazi Tabel
Mersin 6 Ebru Çalışkan
Mersin 7 Seyit Özananar
Mersin 8 Semra Kabasakal
Mersin 9 Nevin Zaimoğlu
Mersin 10 Celal Çelik
Mersin 11 Şerife Arıcı Yıldız

Muğla 1 Akın Üstündağ
Muğla 2 Ömer Süha Aldan
Muğla 3 Nurettin Demir
Muğla 4 Burak Erbay
Muğla 5 Emrah Doğu
Muğla 6 Süleyman Girgin

Muş 1 Mustafa Fırat
Muş 2 Yıldırım Paçal
Muş 3 Ekrem Dizdaroğlu

Nevşehir 1 Osman Fahri Ertik
Nevşehir 2 Mehmet Seyhan Duru
Nevşehir 3 Fulya Gülşen Altınsoy

Niğde 1 Ömer Fethi Gürer
Niğde 2 Sevgi Özbek
Niğde 3 Ramazan Ertan

Ordu 1 Seyit Torun
Ordu 2 Mustafa Adıgüzel
Ordu 3 İsa Maral
Ordu 4 Nuray Ataoğlu
Ordu 5 Zekai Sana

Osmaniye 1 Nihat Çerçi
Osmaniye 2 Galip Kutlu Haktan
Osmaniye 3 Serpil Düzgün
Osmaniye 4 Zeynel Demirbüker

Rize 1 Kemal Köymen
Rize 2 Çetin Keçeli
Rize 3 Ali Şahinler

Sakarya 1 Engin Özkoç
Sakarya 2 Hüseyin Avni Şahin
Sakarya 3 Erdoğan Isır
Sakarya 4 Ayhan Bal
Sakarya 5 Elif Asiye Başer
Sakarya 6 Ayşe Kılıç
Sakarya 7 İlker Yılmaz

Samsun 1 Kemal Zeybek
Samsun 2 Hayati Tekin
Samsun 3 Şaban Sevinç
Samsun 4 Neslihan Hancıoğlu
Samsun 5 Müşfik Veysel Erdoğan
Samsun 6 Fatma Necile Çokay
Samsun 7 Şevki Yılmaz
Samsun 8 Cem Yılmaz
Samsun 9 Nurcihan Tomrukçu

Siirt 1 Cemal Silah
Siirt 2 Özlem Gediz
Siirt 3 Mehmet Ali Engin Koyuncu

Sinop 1 Barış Karadeniz
Sinop 2 Tugay Dincel

Sivas 1 Ali Akyıldız
Sivas 2 Haydar Gölbaşı
Sivas 3 Ulaş Karasu
Sivas 4 Filiz Gür
Sivas 5 Mehmet Kavas

Şanlıurfa 1 Mehmet Vedat Melik
Şanlıurfa 2 Ali Ersöz
Şanlıurfa 3 Sedat Sağır
Şanlıurfa 4 Hale Soran
Şanlıurfa 5 Akile Yektaş
Şanlıurfa 6 Mehmet Recai Üstündağ
Şanlıurfa 7 Murat Yazar
Şanlıurfa 8 Ferit Öncel
Şanlıurf 9 Mehmet Faruk Gökkan
Şanlıurfa 10 Mahmut Han Şahin
Şanlıurfa 11 Hasan Kongül
Şanlıurfa 12 Kemal Eşsiz

Şırnak 1 Mehmet Bilir
Şırnak 2 Selahattin Uğur
Şırnak 3 Muzaffer Cingü
Şırnak 4 Salih Uğur

Tekirdağ 1 Faik Öztrak
Tekirdağ 2 Candan Yüceer
Tekirdağ 3 Emre Köprülü
Tekirdağ 4 İlhami Özcan Aygun
Tekirdağ 5 Arzu Mandalı Sucu
Tekirdağ 6 Şerafetdin Terzi

Tokat 1 Kadim Durmaz
Tokat 2 Melih Yardımcı
Tokat 3 Hüseyin Tunç
Tokat 4 Şafak Bayındır
Tokat 5 Tahir Yıldırım

Trabzon 1 Haluk Pekşen
Trabzon 2 Yavuz Karan
Trabzon 3 Ahmet Kaya
Trabzon 4 Murat Özçilingir
Trabzon 5 Ali Türen Öztürk
Trabzon 6 Cemil Bozbaş

Tunceli 1 Gürsel Erol
Tunceli 2 Polat Şaroğlu

Uşak 1 Özkan Yalım
Uşak 2 Ali Erdoğan
Uşak3 İsmet Akın

Van 1 Cemal Şen
Van 2 Mehmet Kurukcu
Van 3 Serap Alkan
Van 4 Kasım Beyaz
Van 5 Şanel Güloğlu
Van 6 Fırat Kuvetli
Van 7 Sıraceddin İldeş
Van 8 Nevzat Koç

Yalova 1 Muharrem İnce
Yalova 2 Murat Ocak

Yozgat 1 Onur Kaytan
Yozgat 2 Ahmet Peker
Yozgat 3 Ahmet Karahan
Yozgat 4 Kemal Bayramoğlu

Zonguldak 1 Şerafettin Turpcu
Zonguldak 2 Ünal Demirtaş
Zonguldak 3 Harun Akın
Zonguldak 4 Deniz Yavuzyılmaz
Zonguldak 5 Buket Müftüoğlu

Ücretsiz İlan Vermek ve Bedava Mağazanızı Açmak İçin Hemen Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir