Abisine Çarpan Şoförü Arıyor,Gaziantep Seferber Oldu

 

27 Haziran 2012 Günü Saat 17:50 Civarı Gaziantep’in Şehitkamil İlçesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı’nda Seyit KILIÇ Adlı Vatandaşı Plakası Belirlenemeyen Bir Araç Çarpmış ve Olay Yerinde Hızla Kaçmıştı.

Kaza İle İlgili Seyit KILIÇ’nın Ailesi İle Yaptığımız Görüşmede,Aile Fertleri Vatandaşlarımız’dan Özel Bir Ricada Bulundular.

Seyit K.’nın Babası,Kardeşleri ve Eşi Olay Günü Olaya Şahit Olan veya Daha Sonra Kimin Vurduğu Hakkında Bilgi Sahibi Olan İnsanlar’dan İnsanlık Namına Polis’e Haber Vermelerini Rica Ediyoruz. Ayrıca Tüm Halkımız’dan Bugün Cuma Vakti Camide Oğlumuz Seyit KILIÇ (39) (4 Çocuk ) Babası İçin Dua Etmelerini Özellikle Rica Ediyoruz. Halkımız Duyarlı Bir Halk’tır Allah’tan Umut Kesmiyoruz,Hem Oğlumuzun Sıhhatine Kavuşacağı’nı Hemde Oğlumuza Çarpıp Kaçan Cani’nin Yakalanacağını Sabır,Metanet ve Ümitle Bekliyoruz Dediler. Seyit KILIÇ  27 Haziran’dan Bu Yana Yoğun Bakım Ünitesin’de Komada ve Halen Bilin’ci Kapalı Olarak Yatıyor.

Bizler’de Haber7manset.com Olarak Yoğun Bakımda Yatan Seyit KILIÇ’a Yüce Allah’tan Acil Şifa,Hastanın Ailesi,Eşi ve Yakınları’na Sabrı Cemil Dileriz.

Kaza İle İlgili Önceki Haberimiz

Kaynak:Haber7manset.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir