Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Spor Saha’da Karşı Karşıya

 

Gaziantep İlimizi Bölgesel Amatör Liginde Temsil Eden Şahinbey Belediye Spor Futbol Takımı Kendi Evinde Şehitkâmil Belediye Spor’u Ağırlayacak

Gaziantep’i BAL Liginde  başarı ile temsil eden takımlarımız hafta sonunda Gazikent stadında saat: 13.30’da karşılaşacak. Tatlı bir rekabetin yaşanacağı maçta sporseverlerin stadı doldurmaları ve takımlarına destek vermeleri bekleniyor.

Kazanan Gaziantep Olsun…
Şahinbey Belediye spor Kulüp Başkanı Mehmet Demirbaş yaptığı açıklamada, Pazar günü oynanacak karşılaşmanın dostluk içinde geçmesini dilediğini belirterek, “kendi evimizde gibi gözüken maçın aslında gerçek ev sahibinin Şehitkâmil Belediyespor kulübü olduğunu söyledi. Kendi tesislerimizin hazır olmaması sebebi ile bizlere kapılarını açarak Gazikent stadını vermeleri nedeniyle hem ev sahibi hem de misafir gibi gözüküyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Aslında bu maçta galibiyet almanın ve mağlup olmanın fazla önemi yok. İki kulüpte şehrimizin metropol belediyelerinin takımlarıdır. Onun için dostluk kazansın. Kazanan Gaziantep olsun diyor iki kulüp futbolcularına da şehrimize yakışan bir oyun ve kazasız belasız bir karşılaşma temenni ediyorum” dedi. Deneyimli Teknik Direktör Seçkin Göksel açıklamasında, bu şehrin iki takımının karşılaşmasının zevkli ve örnek bir karşılaşma olmasını istiyorum diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir