DR. ASIM GÜZELBEY BAŞKAN ÖZTEKİN’İ ZİYARET ETTİ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey ve Ekibi Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin’i Ziyaret Ettiler. Oğuzeli Belediyesinin Yeni Hizmet Binası İle Kültür ve Kongre Merkezine Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan Başkan Güzelbey; “Oğuzeli İlçesi İçin Atılan En Büyük Temellerden Bir Tanesi Olan Yeni Belediye Hizmet Binası ve Kongre Merkezini Oğuzeli’ne Kazandıran Başkanımıza ve Ekibini Kutluyorum” Dedi.

Ziyaret te Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, Ak Parti Oğuzeli İlçe Başkanı Mehmet Taşdemir, Oğuzeli Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri Hazır Bulundular.

BELEDİYE HİZMET BİNASI OĞUZELİ GELECEĞİNE ATILMIŞ EN GÜZEL ESERDİR

Oğuzeli belediye başkanı Bekir Öztekin, tarafından kapıda karşılanan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey ve beraberindeki ekip yeni hizmet binasını gezdi. İlçeye yakışır bir hizmet binasının yapılmasından dolayı Başkan Öztekin’i ve ekip arkadaşlarını kutlayan Başkan Güzelbey; “Büyükşehir belediyesi olarak Oğuzeli belediye başkanımızı ziyaret ettik. Değerli başkanımız bize güzel bir ev sahipliği yaptı. Başkanımızın yapmış olduğu hizmetleri yerinde görme şansımız oldu. Özellikle yeni yapılan belediye hizmet binası ve hemen yanında yapılan kültür ve Kongere merkezi Oğuzeli’nin geleceğine atılmış bir temel olarak düşünüyorum. Başkanımızı zaten taktir ediyoruz ve çalışmalarını gayet iyi biliyoruz. Oğuzeli halkı tarafından da çok benimsendiğini bizzat şahit oluyoruz. Kendisinin hizmetlerinden ötürü kutluyoruz” dedi.

BAŞKAN ÖZTEKİN: GÜZELBEY HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA OLDU

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztekin, “Çok değerli Başkanımız Sayın Asım Güzelbey’in bu ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisinin ve ekibinin bizi ziyareti çok mutlu etti. Sayın başkanım seçildiğimiz günden bu güne kadar hep bizim yanımız da oldu. Hep destekçimiz oldu hakikaten Oğuzeli’nin belki tarihinde görmediği 15 milyonluk yatırımı ve üç arıtma tesisini Oğuzeli ilçemizde kazandırdı. Alt yapı başta olmak üzere birçok yatırımı ilçemize kazandırmada yardımcı olan Asım Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir