İznim Dışında Avea’dan Turkcell’e Geçiş Yapılmış

1

İznim Olmadan Avea’dan Turkcell’e Geçiş Yapılmış.

 

Turkcell müşteri memnuniyetini ve müşteri gizliliğini hiçe sayarak ne yapmaya çalışıyor.

 

Benim adıma kayıtlı bulunan 0 505 214 ** ** numaralı avea hattım birkaç gündür çağrı yapamıyor ve çağrı almıyordu. En son 15 Şubat 2015 Tarihinde Simkart elimde ve telefona takılı olmadığı halde numaramı aradım ve sanki telefonda takılıymış gibi arama yapıyor ve kaldıran olmuyordu.

Son Netice artık kartımın eskimiş olacağını düşünerek yenisini almak istedim ve almadan önce müşteri hizmetleri ile Görüşme ihtiyacı duydum ve aradım. Müşteri hizmetleri hattımın başka bir operatöre yani avea’da olan hattımın benim bilgim dışında Turkcell’e taşınmış olduğunu duydum ve turkcell müşteri hizmetlerini aramamı söylediler bende aradım.

Turkcell müşteri hizmetleri ile tam 17 dakika boyunca konuştum ve bu konu hakkında bana bilgi vermelerini ısrarla istememe rağmen bana herhangi bir bilgi verilmediği için buraya yazmak istedim ve bu mağduriyetimi aramızda geçen bu diyaloglarla sizinle paylaşıyorum. Bu mağduriyetimin nasıl giderileceği, başka mağduriyetlere sebebiyet vermemesi için Sırasıyla AVEA, TURKCELL, BİMER, BTK, ŞİKAYETVAR.COM, SOSYAL Medya ve Buraya Yazıp Sizinle Paylaşıyorum. Ayrıca bu kanunsuz işlemleri yapan kişi veya kişileri, bayii veya alt bayileri hakkında suç duyurusunda da bulunuyorum ve Kanunu Haklarımı Her Platformda Arayacağımı Bildiririm.

1 thought on “İznim Dışında Avea’dan Turkcell’e Geçiş Yapılmış

  1. Talebime İstinaden Bugün 20 şubat 2015 Tarihinde Bana Dönüş Yapıldı. Benden kimlik Fotokopisi ve Dilekçe Göndermemi istediler, bende zaten sizde bilgilerim mevcut ki iznim olmadan benim adıma hat taşıma yapmışsınız ve size güvenmediğim için kimlik fotokopisi yollamayacağımı bildirdim. Turkcell İletişim Hizmetlerinin Benim Yanımda Güvenirliği Kalmadığı İçin Evrak Yollamıyorum ve Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir