Şahinbey Belediyesi Tarafından Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Ve Çekişmeli Geçen Maçlara Sahne Olan Masa Tenisi Turnuvası Final Maçlarının Oynanmasının Ardından Sona Erdi.


Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Başkan Yardımcıları Ve Belediye Meclis Üyelerinin Katıldığı Turnuvanın Ödül Töreni Şahinbey Kapalı Spor Salonunda Yapıldı.
14 Kategoride, 74 Takım Ve 389 Ferdi Başvurunun Yapıldığı Turnuvada, Takımlar Küçük Bayanlarda, Özel Emine Nakıpoğlu İlköğretim Okulu Birinci, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu İkinci, Cemil Alevli İlköğretim Okulu Üçüncü Oldu. Yıldız Bayanlarda, Yavuzlar İlköğretim Okulu Birinci, Cemil Alevli İlköğretim Okulu İkinci, Ömer Humanızlı İlköğretim Okulu Üçüncü Oldu. Genç Bayanlarda, Avukat Mahmut Düşün Meslek Lisesi Birinci, Nigar Ertürk Lisesi İkinci, Ahmet Erkul Lisesi Üçüncü Oldu. Küçük Erkeklerde, Sani Konukoğlu İlköğretim Okulu Birinci, Ömer Humanızlı İlköğretim Okulu İkinci, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Üçüncü Oldu. Yıldız Erkeklerde, Karataş İ.M.K.B İlköğretim Okulu Birinci, Haydar Aliyev İlköğretim Okulu İkinci Ve Hayriye Osman Külekçi İlköğretim Okulu Üçüncü Oldu. Genç Erkeklerde, Özel Sanko Okulları İlköğretim Okulu Birinci, Özel Erdem Koleji İkinci Olurken, Emine Konukoğlu Lisesi Üçüncü Oldu.
Ferdi Başvuru Küçük Bayanlarda, Elif Şener Birinci, Zehra Nur Kılıç İkinci, Elif Akaya Üçüncü, Yıldız Bayanlarda, Belgin Ekinci Birinci, Bani Karayel İkinci Ve Betül Dikici Üçüncü Oldu. Genç Bayanlarda, Kübra Has Birinci, Kadriye Özdişli İkinci Ve Dilek Ceylan Üçüncü Oldu. Büyük Bayanlarda, Zeynep Küçük Celasu Birinci, Raziye Çek İkinci, Kıymet İlhan Üçüncü Olurken, Küçük Erkeklerde, Ömer Faruk Cengiz Birinci, Kerem Köçe İkinci Ve Hamza Fatih Zengin Üçüncü Oldu. Yıldız Erkeklerde Muhammed İslam Güler Birinci, Şuayip İnal İkinci Ve Murat Cüce Üçüncü Oldu. Genç Erkeklerde, Doğanay Güngör Birinci, M.Fatih Akpek İkinci Ve Taha Buğra Atsal Üçüncü Oldu. Büyük Erkeklerde Salim Bilgin Birinci, Murat Karakaya İkinci Ve Kahraman Sezişli Üçüncü Oldu.

………………………………………………………………….

Şahinbey Belediye Başkanı Tenis Turnuvası Final Sonuç Konuşmasına Teşekkür Ederek Başladı

Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasına Katılanlara Teşekkür Ederek Sözlerine Başlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Turnuvamıza 74 Takım Ve 389 Ferdi Başvuru Yapıldı. Turnuvamız Başarılı Bir Şekilde Sonuçlandı. Ben Turnuvaya Katılan Ve Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum.  Turnuvada Dereceye Girenleri Kutluyorum. Biz Sporu Seviyoruz Ve Bu Tür Etkinliklerin Yaygınlaştırılmasını İstiyoruz.”Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir