Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne Bağlı Motorize Ekip, Yaya Görevlileri, Büro Personeli İle Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne Bağlı Büro Personeli Yoğun Mesai Yapıp Vatandaşı Ramazan Ayında’da Rahat Ettirmek İstiyor.

Ramazan Ayı Süresince Vatandaşların Ve Yol Kullanıcıların Rahat, Huzurlu Ve Güvenli Bir Şekilde Evlerine Gitmeleri Ve İftarlarını Zamanında Yapmalarını Sağlamak Amacıyla İlimizde Trafik Yoğunluğu Fazla Olan Bölge, Kavşak Ve Güzergâhlarda Gerekli Görevlendirmeler Yaptı.

GAZİANTEP EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI.

Bu Kapsamda;

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Ve Trafik Tescil Şube Müdürlüğünde Görevli Personeller İle 20 Temmuz – 19 Ağustos 2012 Tarihleri Arasında 19.00–20.00 Saatleri Arasında 10 Kavşakta, Motorize Ekiplerince 18.30–20.15 Saatleri Arasında 28 Ana Kavşak Olmak Üzere Toplam 38 Kavşakta Trafiğin Tanzimi Ve Düzeni İle İlgili Gerekli Tedbirler Alınmıştır.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce Aktoprak, Dedeman Oteli Ve Dülük İstikametine Doğru, Dülükten Aktoprak Ve Yeşilce İstikametine Doğru, Oğuzeli Yolunda Yeşilkent’ten Oğuzeli İlçesine Geliş-Gidiş Yönlerine Doğru Trafik Yoğunluğu Beklendiğinden, Akşam Saatlerinde Belirtilen Güzergâhlarda Yeterli Sayıda Ekip Görevlendirilmiştir.

Ayrıca Sürücülerin, Batı Turnikeleri İle Dedeman Oteli Arasındaki Aktoprak Mevkii İle Bölge Trafikten – Dülük İstikametine Doğru Yol Yapım Çalışmaları Sürdüğünden Bu Bölgelerde Daha Dikkatli Olmaları Gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir