Saadet Partisi Gik Üyesi Sezai İncesu;

BİZİM MİLLETİMİZİ BİR ARADA TUTAN EN ÖNEMLİ GÜÇ İSLAM’DIR”

Haber:MUSTAFA YAVUZ-GAZİANTEP

Saadet partisi Gaziantep il teşkilatı geniş bir katılım ile il divan toplantısını gerçekleştirdi. İl Divan toplantısına ilçe başkanları, gençlik kolları. Kadın kolları ve Mil-Ko kuruluşlar hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını Saadet partisi Gaziantep il başkanı M.Hayri Kamalı yaptı. Kamalı Türkiye ile Suriye karşı karşıya getirilmek isteniyor. Biz bu oyuna gelmemek için feryat ediyoruz. Türkiye şu an savaşla karşı karşıya getirilmiş durumda. Serinkanlı olmaya, ihtiyatlı davranmaya mecburuz. Kimsenin yönünü Suriye’ye çevirmeye cesaret edemediği bir dönemde Müslüman kanı akmasın diye, bir Müslüman’ın burnu kanamasın diye Saadet Partisi Genel Başkanımız Suriye’yi ziyaret etmişti diye konuştu.

Biz İktidar Olmak İçin Amerika İle Anlaşmalıyız

Daha sonra söz alan Saadet partisi Gik üyesi Gaziantep il sorumlusu Sezai İncesu konuşmasında çarpıcı açıklamalara yer verdi. İncesu teşkilat olarak dünyevi bir sonuca ulaşmak zorunda değiliz. Çalışmalarda mazeret üretmemeliyiz ürettiğimi mazereti kalbimiz hazmetmelidir. Akp iktidarının üyesi Bülent Arınç efendim artık bırakın ayeti, hadisi diyor. Biz iktidar olmak için Amerika ile anlaşmalıyız diyor ve anlaşıp iktidar oluyorlar. Bu Arınç daha önce mason ve Lions kulüplerine ne söylüyordu şimdi ne söylüyor. Yahu biz bunları 40 yıldır yanlış tanımışız diyor. Eğitim kurumları maalesef şuursuzca öğrenci yetiştiriyorlar dedi.

Milli Görüş Gömleğini Tekrar Giy Sende % 50 Ver

Saadet partisi Gik üyesi İncesu düşen Türk uçağı ile; bunların modernisazyonunu maalesef İsrail yapıyor.ABD dost tanıma sistemini Türkiye’ye vermiyor.Bir ülkenin genelkurmay başkanı Amerika dan izin alınmasa olmaz diyorsa  durum çok vahimdir.Başbakanda çıkıp diyor o kadar da değil demek ki başka konuşlarda izin alınıyor.Bunlar kendi kendilerini ele veriyorlar .9 vatandaşımız uluslar arası karasularda mavi marmarada şehit ediliyor ses yok.Başbakan yardımcısı bizden büyük şeyler beklemeyin otoriteden izin alınmalı Otorite kim Amerika.Bu ne amerikan vari tavır.Türkçe olimpiyatları yapıldı .Programın sahne kısmının tepesinde siyon yıldızı var bu neyin nesidir.İşçi memur kardeşler yeni yeni uyanıyor. Taşıdıkları döviz Karikatürde milli görüş yüzde 50 verdi. Milli Görüş gömleğini tekrar giy sende Yüzde 50 ver diyorlar. Başarıyı yanlış adreste aramamalıyız. Bu Yahudiler arzı-ı mevud toprakları için GDO ‘lu gıdaları vatandaşlarımıza yediriyorlar. Hükümet yetkilileri maalesef buna bir çözüm bulmuyor. Bu Yahudiler Peygamberimiz (s.av) bile zehirlemek istediler. Millettin ortak değerlerini tahrip ettiler. Bizim milletimizi bir arada tutan en önemli güç İslam’dır. Bundan uzaklaştıkça bu milleti birlikte tutmakta zorlaşır” . Ayağımızı denk almalıyız yeniden kurtuluş için canla ve başla çalışmalıyız diyerek sözlerine son verdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir