Her İşiyle Halkın Teveccühünü Kazanmasını Bilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu
Yaptığı Hizmetlerle’de Aynı Zamanda Taktir’de Ediliyor.

Tahmazoğlu Bu Kez Bayram Temizliği İle Vatandaşına Hizmet Etmek İçin Karataş ve Şahintepe’de Start Verdi.

Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Kent İçini Daha Yaşanabilir Kılmak Ve Tertemiz Bir Şahinbey Oluşturmak İçin Kurduğu Toplu Temizlik Ekibinin Bayram Temizlik Çalışması Karataş Ve Şahintepe Mahallesinde Start Aldı.

On Araç Ve 80 Personelle Karataş Bölgesinde Başlatılan Bayram Temizlik Çalışması Vatandaşların Beğenisini Kazanırken, Toplu Temizlik Ekibi Bayram Öncesi Mahalle Bazında Tüm Mahallelere Girerek Boş Arsaların Temizlenmesi, Kaldırım Üzerinde Bulunan Otları Ve Boş Arsalarda Bulunan Enkazları Temizleyerek Güzel Bir Çevre Görünümü İçin Çalışmalarını Sürdürecek.

Temizliğin Tek Taraflı Yapılamayacağını Belirten Belediye Yetkilileri Vatandaşlarında Temizlik Konusunda Titizlik Göstermesi Halinde Daha Temiz, Sağlıklı Ve Kalıcı Bir Temizlik Yapılabileceği Belirtildi. Yetkililer Toplu Temizlik Esnasında Vatandaşları Çöplerini Zamanında Çıkartarak Çöp Araçlarına Teslim Etmeleri, Esnafların Dükkân Süprüntülerini Gelişi Güzel Cadde Ve Sokaklara Atmayıp Çöp Konteynırlarına Veya Çöp Kovalarına Koymaları Konusunda Uyardıklarını Belirterek, Güzel Ve Temiz Bir Çevre İçin Belediye Ve Vatandaş İşbirliğinin Sağlandığı Açıklandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir