Şahinbey Voleybol Melikgaziyi 3-1 Mağlup Etti

0

Şahinbey Voleybol Ekibi Kayseri Deplasmanı’ndan Mağlubiyetle Döndü

 

Voleybol 2.  Ligi B Grubunda  mücadele veren Şahinbey Belediye Gençlik ve spor Erkek Voleybol Takımı  Kayseri deplasmanından da galibiyetle dönmeyi başardı.

Hafta sonu Kayseri Atatürk Spor Salonunda oynanan maçta Şahinbey Belediye Voleybol Takımı, Kayseri Melikgazi Belediye  Spor’u 3-1 yenerek galibiyet serisine devam etti.
1. Seti açık ara farkla 18-25 ‘lik skorla Şahinbey Belediye Gençlik spor Voleybol takımı alırken, çekişmeli geçen 2. seti  Kayseri Melikgazi Belediye 23-25 önde bitirerek, durumu 1-1 yaptı.
3. sette ise üstünlüğünü ortaya koyan Şahinbey Belediye Gençlik ve spor kulübü bu seti de 20-25 alarak maçı 2-1’e taşıdı. 4. seti de 22-25 önde tamamlayan Şahinbey Belediye Gençlik ve spor, Kayseri Melikgazi Belediye Sporu deplasmanda 3-1 mağlup etmeyi başardı. 2. Voleybol Ligi B grubunda averajla 12 puanla  2. olan Şahinbey Belediye Gençlik ve spor kulübü Voleybol Takımı galibiyet serisine devam ederken, her geçen gün performansını artırmayı sürdürüyor. Şahinbey Belediye Gençlik ve spor Kulüp Başkanı Mehmet Demirbaş ve Voleybol Şube Sorumlusu Mehmet Özbal maç sonrasında  Voleybol Takımını arayarak tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir