ŞEHİTKÂMİL POTADA MİLLİ TAKIM HEYCANI YAŞIYOR

 

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 2015 yılında yapılacak Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Milli Takımlar Avrupa Şampiyonası’na Şehitkâmil Belediye Spor Kulübü’nden 3 sporcu katılacak. 22–23 Aralık 2012 tarihinde Mersin Tarsus Amerikan Kolejinde yapılacak seçmelere yeşil – siyahlı kulübün küçük kız ve erkek takımlarından, Mustafa Ongur, M. Enes Koçyiğit ve Afranur Onur davet edildi.

 

BASKETBOL ALT YAPISINDA YOĞUN TEMPO

 

Bu sezon elde ettiği galibiyetler zinciri ile adından sıkça söz ettiren Şehitkâmil Belediye spor Kulübü, basketbol alt yapısında işleri sıkı tutuyor.

Oyuncuları Türk Basketboluna kazandırmak üzere bir sistem oluşturduklarını söyleyen Şehitkâmil Belediye Spor’un tecrübeli alt yapı antrenörü Ömer Öztürk, “Şehitkâmil çatısı altında liglere katıldığımız 8 branşta da en önemli hedefimiz Gaziantep ve Türk Basketboluna iyi sporcular yetiştirebilmektir. Baş antrenörümüz Bülent Erdoğan hocamla birlikte her geçen gün sporda ve branşımızda yaşanan değişiklikleri ve yenilikleri öğrencilerimize anlatmaya devam ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir