Gaziantep’in Merkez İlçesi Şehitkamilde Asfalt Çilesi Bitmiyor.

Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi Dülükbaba Caddesi ve Birçok Caddede Doğalgaz Çalışması Nedeniyle  Asfaltın Kazılıp Tahrip Olmasından Dolayı Yolda Asfalt Kalmamış Gözüküyor.Bu Yollarda  Araç Sürmek İçin Akrobatlık ve Büyük Kabiliyet Gerektiriyor.Caddede’ki Esnaf ve Mahalle Sakinleri Tozlu ve Çamurlu Yoldan Bıkmış Vaziyette.Kış Boyunca Çukurlarda Biriken Su Nedeniyle,Yazın İse Toz Ve Kirden Bütün Esnaf Ve Sürücüler Aşırı Derecede Rahatsızlık Duyuyorlar.Vatandaşların Bazıları  Bu Konuyu Defalarca Yetkililere İlettiklerini Ama Bu Sorunumuz Halen Çözülmüş Değil Diye Devam Ettiler.

Bu Konu  Sayın Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Şoförali Esnafını Gezdiği Sırada Kendisine Birebir İlettildi ve Kendisi’de Biliyorum Dülükbaba Caddesi Diyeceksiniz ve Devamında O Yol  Hal Olacak Diye Konuştu Ama Neredeyse Bir Ay Olacak  Hiçbir Çalışma Yok.

Mahalle Sakinleri,Cadde Esnafı ve Sürücüler Bu Yolların Biran Önce Asfaltlanmasını ve 21.Yüz Yıla Yakışır Bir Hizmeti Yetkililerden Talep Ettiklerini Dile Getirdiler.

 

 

 CADDENİN HALİNİ YAKINDAN GÖRMEK İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “Şehitkamilde Asfalt Çilesi

  1. o cadde aylardır cok kötü arabanızla 1 hafta gel git yapın arabanızda mutlaka hasar meydana gelir bu şehitkamil başkanı ne yapıyor acaba uyuyormu…!!!!????

  2. Ben Gaziantepte’yim ve ocaddeyi günde en az 1,2 kez bazen daha fazla kullanıyorum.Yaşım 30 Kendimi bildim bileli o cadde hep yamalı ve bozuk.İnanın Şu anki şehitkamil Belediye başkanı dönemindeki kadar bu yol bozuk olmamıştı.Başkan Fadıloğluna oy verdiğime pişman etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir