Tahmazoğlu 4.En Başarılı İlçe Belediye Başkanı

0

Tahmazoğlu  146 Belediye Başkanı İçin’de 4.En Başarılı İlçe Belediye Başkanı Seçildi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun Her Platform’da Yaptığı Güzel Çalışmaları Kendisine Ödül Olarak Geri Döndü. Verilen Ödül İle Halkına Yapmış Olduğu Başarılı Hizmetleri Adeta Tescillemiş Oldu.

ORC araştırma şirketi tarafından 25 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında yapılan araştırma sonuçlandı. ORC Araştırma şirketi tarafından 16 Büyükşehir’in Metropol ilçe belediyeleri arasında tarih, turizm, kültür ve spor alanlarındaki çalışmaları ile dikkat çeken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yüzde 61.4 başarı oranı ile Türkiye genelinde 146 belediye başkanı arasında dördüncü en başarılı metropol ilçe belediye başkanı seçildi.

Araştırma 16 büyükşehir’in tüm Metropol ilçelerinde, farklı sosyo-ekonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden, yaş, cinsiyet ve eğitim kotalarına göre tesadüfi yöntemle seçilmiş 12 bin 450 kişi ile yüz yüze anket tekniği ile gerçekleştirildi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun 4 ncü olduğu ankette Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan birinci, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ikinci, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül üçüncü, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu dördüncü Oldu. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak beşinci, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara altıncı, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki yedinci, Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı sekizinci, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksü dokuzuncu ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar onuncu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir