Eğitime Verdiği Destek İle Herkesimin ve Şahinbey’e Yaptığı Hizmetler İle Kendi Vatandaşının Duasını Alan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Bu Kez Vali Ata’dan Teşekkür Aldı.

 

Gaziantep Valisi Erdal Ata, Şahinbey Belediyesi Tarafından 15 Mayıs Tarihinde Temeli Atılan ve 3 Ay Gibi Kısa Sürede Tamamlanarak Eylül Ayında Eğitim Öğretime Başlayacak Olan 32 Derslikli Okulun İnşaatını Gezerek İncelemelerde Bulundu.

Şahinbey Belediyesi Tarafından Yapımı Devam Eden Akkent Spor Köyü Yüzme Havuzu, Akkent Mahallesinde Yapımı Devam Eden Okul İnşaatı Ve Daha Sonra Güneykent Pazar Alanı, Sosyal Tesis ve Otopark İnşaatını Gezen Vali Ata, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’ndan Çalışmalar Hakkında Bilgiler Aldı.

Eğitime Destek Kapsamında 15 Mayısta Temelini Attıkları Şahinbey Belediyesi Okulu İnşaatının Tamamlanma Aşamasına Geldiğini İfade Eden Gaziantep Valisi Erdal Ata, “Eğitimin Desteklenmesi Noktasında Yapmış Olduğu Tüm Bu Çalışmalarından Dolayı Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na Teşekkür Ediyorum. 3 Ay Gibi Kısa Sürede Tamamlanacak Olan Okulumuz Ağustos’un Sonu İtibari İle Bitmiş Olarak Bize Teslim Edilecek Olup, 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında Hizmet Vermeye Başlayacaktır. Şahinbey Belediyemizin Akkent Spor Köyü Yüzme Havuzu Ve Güneykent Mahallesinde Yapımı Devam Eden Pazar Alanı, Sosyal Tesis Ve Otopark Çalışmasını Dda Gezdik. Bu Tesisler Tamamlandığında Hem Eğitim Hem de Vatandaşların Diğer İhtiyaçlarının Karşılanması Noktasında Eksiklikleri Tamamlayan Tesisler Olacaktır. Başkanımızı Tüm Bu Çalışmalarından Dolayı Kutluyorum.”Dedi.

Kaynak : Şahinbey Belediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir