Taşeron’dan Geçişi Pastayla Kutladılar

0

Taşeron'dan Kadroya Geçiş Pastası

KADROYA GEÇİŞİ PASTA KESEREK KUTLADILAR

Gaziantep’teki hastanelerde taşeron işçisi olarak çalışan, Öz Büro İş Sendikasına bağlı çalışanlar, kadro’ya geçiş sevincini pasta keserek kutladılar.

 

Gaziantep’teki hastanelerde taşeron işçisi olarak çalışan Öz Büro İş Sendikasına bağlı çalışanlar, 25 Aralık Devlet Hastanesi’nde Başhekim Mehmet Emin Türk, Hastane Müdürü İbrahim Gözüyukarı, Öz Büro İl Başkanı Mustafa Şahin, hastane ve sendika yöneticileriyle çalışanların katıldığı törende kadro sevincini pasta keserek kutladı.

Hak-İş Öz Büro İş Sendikası Gaziantep İl Başkanlığı KADRO Kutlaması ;
Öz büro iş Sendikası il başkanı Mustafa Şahin Yaptığı açıklamada;

2014 yılında taşeronlara sendikal haklar verilmiş, ve 2014 yılından bu yana kadro için Hak-iş Önderliğinde büyük bir mücadele verilmiştir. Bu mücadele nihayet 4 Aralık 2017 de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın talimati ile mutlu sona ermiştir. 2 Nisan itibari ile kadro geçişleri bitmiş ve Taşeron Denen bir sistem tarihe gömülmüştür. Gaziantep Öz Büro İş Sendikası il başkanlığı olarak bu Süreçte hep üyelerimizin yanında olduk ve bundan sonra daha da güçlü bir şekilde olmaya devam edeceğiz. Bu sebepten dolayı Gaziantep merkez hastanelerinde hastane idarecilerimiz ile kadroya geçen arkadaşlarımızada tekrardan hayırlı olsun diyoruz.

Öz Büro İş Sendikasın’dan Teşekkür

Taşeron çalışma sisteminin bitirilmesinde emeği geçen tüm yetilileri, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu’na, Gaziantep Öz Büro İş Sendikası olarak şükranlarımızı sunarız.

Bu yolda biz taşeronların davasını sahiplenerek her platforma dile getiren ve Hak-İş Konfederayon Başkanı Mahmut Arslan’a
Öz Büro iş Sendikası Genel Başkanı Abdülbaki Gülbaba ve genel merkez çalışnalarına ayrıca teşekkür ederiz.

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi’n deki Öz Büro İş Sendikası’ nın düzenlemiş olduğu TAŞERONA ELVEDA, KADROYA MERHABA proğramının ev sahipligini yapan sendika il mali sekreteri Mustafa Atar ise yaptığı kısa açıklamada ; bizleri şereflendiren Baştabip Opr. Dr. Mehmet Emin TÜRK beye, Başhekim yardımcıları Opr. Dr. Sait BİLAL, Opr. Dr. Mümtaz Çetin SARAÇOĞLU’ na İdari ve Mali İşler Müdürü İbrahim Gözüyukarı, Müdür Yardımcıları Süleyman AYDIN, Davut AKÇA’ ya Kalite Destek Müdürü Abdulkadir Erdoğan Müdür Yardımcısı Gökçen ÖZBAŞ’ a ayrıca Öz Büro İş Sendikası İl Başkanımız Mustafa Şahin’e il Sekreteri Hasan Ödemiş ve Komiteler Direktörü Gamze Nacaroglu’ na ve katılım sağlayan Öz Büro İş Sendikasına gönül veren tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir