Genel Başkan Kılıçdaroğlu “60 Kişilik PM İçin 100 Arkadaşımızı Önerdim. Örgütüme, Delegelerimize Güveniyorum. Onlar Bu 100 Kişiden Kimi Parti Meclisi’ne Seçerse, Ben Onlarla Çalışacağım” Dedi. 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi’ni Seçimlere Hazırlayacak Ve Gelecek Kurultaya Kadar Yönetecek Olan Parti Meclisi’nin Seçimini CHP Örgütünün, Delegelerinin Takdirine Bıraktı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu İl Başkanlarının, Milletvekillerinin, Kadın Ve Gençlik Kollarının Görüşlerini Aldıktan Sonra 60 Kişilik Parti Meclisi İçin 100 Kişilik Anahtar Liste Hazırladı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Anahtar Liste İle İlgili Düzenleme Konusunda Bir Açıklama Yaparak Şunları Söyledi;

“Kurultay Delegelerimize, Örgütümüzün İradesine Güveniyorum. Esas İrade Kurultayımızdan Çıkacak Olan İradedir.

O Nedenle,  Parti Meclisimize Aday Olan Bütün Arkadaşlarımıza Çok Teşekkür Ederek, Ben Yine Örgüte, İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, Kadın Ve Gençlik Kollarımıza Danışarak, Onların Görüşünü Alarak 100 Kişilik Bir “Anahtar Liste” Yaptım.  Delege Arkadaşlarımız Bu 100 Kişiden Kimi Parti Meclisi’ne Seçerse,   O Parti Meclisi Üyesi Olacak Ve Ben O Arkadaşlarımla Çalışacağım” Dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu 100 Kişilik Anahtar Listesinin Kurultay Başkanlık Divanı’nın Bastırdığı Liste İle Aynı Renkte Olacağını Ve Başka Bir Anahtar Listesi Olmadığını da Belirti

Chp Basın Birimi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir