Bakan Şahin Sanal Ortamda Sorularınızı Yanıtlıyacak

Bakan Fatma Şahin; Fırsat Buldukça Sanal Ortamda Sorularınızı Yanıtlayacağım


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin bundan böyle sosyal medya üzerinden gelen soruları da yanıtlayacak. Bakan Şahin bu konuyla ilgili olarak şu mesajı iletti:

“Bildiğiniz üzere bir süreden bu yana yaptığımız çalışmalarla ilgili olarak, sosyal medya üzerinden (facebook.com/FatmaSahinPage ve twitter.com/FatmaSahin_ASPB) sizleri bilgilendirmeye çalışıyorum. Bu mecrayı, sizlere doğrudan ulaşma fırsatı verdiğinden ötürü değerlendirmek için elimden geleni yapıyorum. Gündemimiz ne kadar yoğun olsa da hem Bakanlığımızın hem de şahsımın çalışmalarından sizleri haberdar etmeyi çok önemsiyorum.

Bu amaçla Bakanlığımız için de sosyal medya adresleri (twitter.com/ailebakanligi ve facebook.com/AileBakanligi) oluşturduk. Bütün adreslerimize de Bakanlık internet sayfamız (www.aile.gov.tr) üzerinden erişme imkânı sağladık.

Ancak bu yoğunluk içinde sizlerden gelen soru ve mesajlarla doğrudan ilgilenme imkânım ne yazık ki olmuyor. Bunların bir kısmına arkadaşlarımız aracılığıyla sizlere erişerek çözmeye çalışıyoruz ama yine de yetersiz kaldığımızı düşünüyorum.

Fakat sosyal medyanın sizlerle daha doğrudan iletişim kurmam gereken bir mecra olduğuna da inanıyorum. Bu nedenle bundan böyle zaman zaman sosyal medya adreslerimiz üzerinden sizlerle diyalog kurmaya çalışacağım. Bunun için gün ve saat belirleyip sizlere daha önceden bildireceğim. İlk görüşmelerimizi de birkaç gün için de yapmayı planlıyorum. Bu konuda daha sonra sizlere gün ve saat bildireceğim.

Bakanlığımızın görev alanına giren veya yardımcı olabileceğim diğer konularda ilgili sorularınıza elimden geldiğince cevap vereceğim.

Görüşmek üzere.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir