Bakbak’tan Sosyal Market’e Destek

DERYA BAKBAK’TAN SOSYAL TESİSLERE TAM DESTEK

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak,Bir Dizi İnceleme İçin Gaziantep’te Yürüttüğü Programı Dahilinde Şahinbey Belediyesinin Açtığı Sosyal Marketi Gezerek İncelemelerde Bulundu.Bakbak Burada’ki Sistemi Çok Beğendiğini ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak Şahinbey Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin faydalanması için açılan sosyal marketi gezerek incelemelerde bulundu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte sosyal marketi gezen Milletvekili Bakbak market hakkında Başkan Tahmazoğlu’ndan bilgiler alarak, sosyal belediyecilik adına örnek teşkil eden bu uygulamadan dolayı teşekkür etti.
Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan İbni Sina Sosyal Tesisin açılışının ardından Başkan Tahmazoğlu ile birlikte sosyal marketi gezen Milletvekili Bakbak, “Amacımız en iyi hizmeti sağlıklı bir şekilde vatandaşımıza sunmak ve ihtiyaçlarını gidermek.  Şahinbey Belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi ailelerimize yönelik açılan bu sosyal marketimiz de çok düzenli. Belediyemizce her ay düzenli olarak kredi yüklenen şefkat kartla sosyal markete gelen ihtiyaç sahibi ailemiz, burada her türlü ihtiyacını uygun fiyata karşılamaktadır. Dışarda 100 TL’den aşağı olmayan bir ayakkabı bu sosyal markette 17 puana, paraya tekabül ediyor. Ürün yelpazesi çok geniş ve kaliteli ürünler olan sosyal markette insanımızın günlük yaşam ihtiyacını karşılayacak durumda. Böyle örnek bir uygulamayı kazandıran Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum.”dedi.

Kaynak : Şahinbey Bld

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir