REFAH PARTİSİ ESKİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ EMMİOĞLU, BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NU ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEBRİK ETTİ

 

Refah Partisi Eski Gaziantep Milletvekili ve aynı zamanda Fiziksel Engelliler Vakfı Kurucu Başkanı Kahraman Emmioğlu Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan Yaşar Torun Gençlik Merkezini gezerek incelemelerde bulundu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yaşar Torun Gençlik Merkezi’ni çok beğendiğini ifade eden Kahraman Emmioğlu’na tesisler hakkında bilgiler verdi.

Yaşar Torun Gençlik Merkezi’nin son 3,5 yılda vatandaşın hizmetine sunulan 50 adet tesisten biri olduğunu ifade eden Başkan Tahmazoğlu, şuanda 2548 kişinin burada çeşitli kurslarda eğitim aldığını söyledi. Belediye bünyesinde hizmet veren gençlik merkezi ve sosyal tesislerde 30 branşta eğitim verildiği kaydeden Başkan Tahmazoğlu, Şuanda 23.500 kursiyerin bu tesislerde eğitim aldığını belirtti.

Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yaşar Torun Gençlik Merkezi’ni çok beğendiğini ifade eden Refah Partisi Eski Gaziantep Milletvekili ve aynı zamanda Fiziksel Engelliler Vakfı Kurucu Başkanı Kahraman Emmioğlu, Türkiye’mizin kalkınması her zaman insanlarımızın gelişmesine bağlıdır. İnsanlarımızın gelişmesi içinde belediyelerimizin ilk önce bu mekanları temin etmesi gerekmektedir. İşte Şahinbey Belediyemiz bunu başarmıştır. İnsanlarımız ne kadar iş sahibi meslek sahibi olursa o kadar kötü alışkanlıklardan uzak durmaktadır. Ben Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nu tebrik ediyorum. Bu tür çalışmalarını sürdürsün. 50 tesise bir elli daha katar inşallah. Bizim zamanımızda böyle tesisler yoktu. İşte bugün bunları görünce gıpta ile bakıyorum. Bu çalışmalar bizim zenginliğimizdir. Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

kaynak:Şahinbey Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir