Ergenlerle İletişim Semineri Başladı

ŞAHİNBEY BELEDİYESİNDEN KURSİYERLERE YÖNELİK ERGENLERLE İLETİŞİM SEMİNERİ

 

Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren tesislerdeki kursiyerlere yönelik, evlilik okulu öncesi düzenlenen “ergenlerle iletişim” seminerleri başladı.

Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yaşar Torun ve Mimar Sinan Gençlik Merkezi, Kürşad Tüzmen, Boyacı, Şehit Er Zeynel Direkçi, Mehmet Tekerlek, Şehitler, Dumlupınar, Mehmet Akif Ersoy, Beydilli Hatice Belgin ve 300 Evler sosyal tesisleri ile Karataş Kültür Merkezi ve Bostancı Kültür Evinde düzenlenen seminerlere kursiyerler yoğun ilgi gösteriyor

Şahinbey Belediyesi tarafından hayata geçirilen evlilik okulu’na hazırlık noktasında belediye bünyesinde bulunan tüm sosyal tesislerde kursiyerlere yönelik eğitim seminerleri verdiklerini ifade eden Kişisel Gelişim Uzmanı Şakir Kanat, “Eğitim seminerlerindeki amaçlarının evlilik okuluna hazırlık için bilinçli anne ve babalar oluşturmak olduğunu söyledi. Daha öncede 30 sosyal tesiste 880 kişiye aile içi etkili iletişim semineri verdiklerini kaydeden Kanat, şuanda ise “ergenlerle iletişim” konulu eğitim seminerleri veriyoruz. Kursiyerlerimiz yoğun ilgi gösteriyor. Şahinbey Belediye başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na bizlere bu imkanı sunduğu için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen eğitim seminerine katılan Tuğba Yılmaz ise, çocukların bir ailenin direğini olduğunu belirterek, “çocuklarımızı sevmek, onlarla ilgilenmek ve değer vermek bizim için hayattaki en güzel şeylerden biridir. Biliyoruz ki bir çocuk eğitimini anne ve babadan alır, eğer bu noktada anne ve baba bilgili değilse çocuklarına çok faydalı olamaz. Bizler kendimizi geliştirmek adına Şahinbey Belediyemiz tarafından düzenlenen bu eğitim seminerlerine katılıyoruz. Bu imkânları bizlere sunan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir