Şehitkamil Belediye Spor Kilis Maçına Tam Kadro Çıkıyor

ŞEHİTKÂMİL BELEDİYESPOR KİLİS MAÇINA TAM KADRO HAZIR

 

Şehitkâmil Belediye spor, bu hafta sonu karşılaşacağı Kilis Belediye spor maçı için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kilis maçına moralli bir şekilde tam kadro hazırlanan Yeşil-siyahlı ekip, çıkışını sürdürmek istiyor.

 

YEŞİL-SİYAHLI EKİP EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

 

Türkiye Futbol Federasyonu BAL Ligi 4. Grupta mücadele eden Şehitkâmil Belediye spor önceki hafta kendi evinde karşılaştığı Kahramanmaraş Beyoğlu spor maçının ardından hafta sonu Pazar günü saat 13.30’da Kilis’te oynanacak Kilis Belediye spor maçı için çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiriyor. Şehitkâmil Belediyesi İlçe Stadı’nda Teknik direktör Memik Vurucu yönetiminde hazırlıklarını sürdüren yeşil-siyahlı ekip, açma, germe, ısınma hareketleri ve taktik çalışmalarıyla antrenman yaptılar. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Kahramanmaraş Beyoğlu spor’u mağlup ederek çıkışını sürdüren yeşil-siyahlı ekibin moralinin yerinde olduğu ve tam kadro maça hazır oldukları gözlendi. Eksik veya sakat oyuncusu bulunmayan Şehitkâmil Belediye spor, yabancı Sahada yapacağı karşılaşmadan 3 puanla ayrılarak yuvaya dönmeyi hedefliyor.

 

“BAŞKANIMIZ FADILOĞLU’NA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 

Genç ve mütevazı bir takıma sahip olduklarını ifade eden Şehitkâmil Belediye spor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, “Her şeyden önce takımımızın yükselmesinde ve moralinin yerinde olmasına katkı sağlayan Şehitkâmil Belediye Başkanımız ve aynı zamanda kulübümüzün onursal başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na verdiği maddi manevi destelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim Genç ve mütevazı bir takımımız var. Oyuncularımız birbirinden yetenekli. Geçen hafta sonu kendi evimizde Beyoğlu spor ile karşılaştığımız maçta futbolcularımız güzel bir oyun sergileyerek rakip rakımı 2-1 yendi. Kilis maçına iyi bir şekilde hazırlanan takımımızın bu maçtan da galip olarak ayrılacağını umuyoruz” dedi.

 

“KİLİS MAÇINDA GALİBİYETİ HEDEFLİYORUZ”

 

Şehitkâmil Belediye spor’un tam kadro Kilis maçına hazır olduğunu belirten Teknik direktör Memik Vurucu ise, “Futbolcularımızın morali gayet iyi. Tam kadro olarak idmanlara katılıyorlar. 3 puanı almak için Kilis maçında mücadele edeceğiz. Güzel bir oyunla maçtan galip ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir