Gaziler Haftanız Kutlu Olsun

Gaziler Haftası Münasebetiyle Gaziantep Muharip Gaziler Derneği Başkanı Cuma Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’ nu Makamında Ziyaret Etti.


Şahinbey belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu’ Muharip gaziler derneğine yapmış olduğu desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileten başkan Cuma Erdem ,”Bizleri kabul ettiğiniz için tüm gaziler adına teşekkür ediyoruz. İnşallah bu haftayı da çok güzel bir şekilde kutlayacağız. Sadece içimizde bir burukluk var tabi, biz hiçbir zaman gaziler haftasını böyle kutlamadık kutlamakta istemeyiz, bu burukluk da şehitlerimizin haberleri bizi üzüyor.  Tüm Türkiye’yi üzüyor ama biz gaziler olarak kendimizi onlara daha yakın görüyoruz. Gazilerde şehitlerin yeryüzünde ki temsilcileri olarak sayılıyor. İnşallah bunun da sonu gelir. Çünkü devletimiz bu şeylerden muktedirdir, güçlüdür. Ama dileğimiz bir an evvel bu şehit haberlerini duymamak, buna son vermek” dedi.
Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tahmazoğlu , “Tüm gazilerimizin Gaziler haftasını kutluyorum. Gazilerimiz bizler için çok değerli. Şehitlerimizin ve gazilerimizin yakınları bize emanettir. Biz de Şahinbey belediyesi olarak hem şehit ailelerimize hem gazilerimize sahip çıkmaya ve onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu vatana sahip olmak kolay bir şey değil. Gaziantep de kurtuluş savaşında 6317 şehit vermişiz, şehrin 3’de 1’i nerdeyse şehit olmuş.Vatanı kazanmak toprağımızı elde etmek ve onu muhafaza etmek kolay bir şey değil. Her şeyin bir bedeli var, bizde gerektiğinde canımızı seve seve feda etmeye şehit olmaya bizde hazırız. Vatanımızın bir karış toprağını kimseye vermeye niyetimiz yok, her karışı ecdat kanı ile sulanmış bu cennet vatanı elbette korumak muhafaza etmek hepimizin vazifesi, buna hazırız.1984 yılından bu yana yaklaşık 30 yıldan beri bu terör belası ile Türkiye karşı karşıya. Bu sadece örgüt işi değil bunun arkasında dünyada ki birçok devletin desteği, yardımı var. Türkiye’nin gelişmesini,  kalkınmasını istemeyenler elbette böyle bir çalışma yapacak. Onlar üzerine düşeni yapıyor bizde üzerimize düşeni yapacağız ve inşallah bu terör belasını da bitireceğiz. ” Ben Tekrar Bu Vesileyle Gaziler Haftanızı Kutluyorum. Allah Hayırlı Uğurlu Etsin.  Hepinizi Tebrik Ediyorum” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir