Pazarcı Esnafı ve Halk’tan Tahmazoğluna Teşekkür

0

Deniz Semt Pazarı Esnafı ve Halk’tan Tahmazoğluna Teşekkür

 

Şahinbey Belediyesi tarafından esnafın ve vatandaşların alışverişlerini rahat ve huzurlu bir ortamda yapabilmesi için hizmete sunulan Deniz Semt pazarı esnafı ve vatandaşlar Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür etti.
Deniz, Güneş ve Kılınçoğlu semt pazarlarını pazarcı esnafının ve vatandaşların hizmetine sunan Güneykent ve İstiklal Semt Pazar alanı çalışmalarını sürdüren Şahinbey Belediyesi, insan merkezli hizmet odaklı yapmış olduğu çalışmalarla halkın takdirini topluyor.
Deniz semt pazarında esnaf olan Hurşit Kaya, Metin Seçkin ve Nurtaç Yeşiliçi, daha önceleri semt pazarları olmadığını için açık alanlarda pazar kurduklarını belirterek, kışın çamurdan ve yazın tozdan hem biz hemde alışveriş yapan vatandaşlarımız rezil oluyorduk. Allah razı olsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nu bizleri bu sıkıntıdan kurtarmak adına çok güzel bir semt pazarı hizmete sundu. Şimdi hem biz hemde vatandaşlar alışverişlerini gönül rahatlığı içinde yapıyor. Ayrıca Güneş semt pazarı üstünde olduğu gibi Deniz semt pazarımızın üzerinde de Türk bayrağımız var, buda bize ayrı bir gurur veriyor.”dedi.
Deniz semt pazarında alışveriş yapan Nevzat Taşdöğen ve Metin Memiş ise, semt pazarlarında rahat bir şekilde alışveriş yaptıklarını belirterek, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’ndan çok memnunuz. Yaptıkları hizmetler ortada, birçok hizmeti rahat bir şekilde alıyoruz.mahallemizde  hizmete sunulan semt pazarı sayesinde bizlerde huzurlu bir şekilde alıuşverişlerimizi yapıyoruz.”dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir