Şahinbey Belediyesi, Yeşilvadi Projesiyle Yozgat’a Model Oluyor

0

Şahinbey Belediyesi, Yeşilvadi Projesiyle Yozgat’a Model Oluyor

 

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı Şahinbey Belediyesi tarafından yapımına başlanan 1 milyon 700 bin metrekare büyüklüğünde Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Projesini Yozgat’ta yapılacak olan Spor Vadisi projesine örnek almak için yerinde incelemelerde bulundu.

 
Yozgat İl Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz’ında bulunduğu gezide Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı’ya Yeşilvadi projesi uygulamaları hakkında bilgiler verdi.
Şahinbey Belediyesi tarafından yapımı devam eden Güneykent piknik alanı ve ardından Şahinbey Parkı’nıda gezen Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, “Yozgat’ta spor vadisi projemize başladık. Şuanda devam ediyor. Projenin sağlıklı ve elverişli olması adına güzel örnekleri görmek gerekiyordu. 6-7 ilde buna benzer projeleri inceledim. Ancak diyebilirim ki en doğru şekilde, insanların faydalanabileceği ve en toplu ve komplike olarak Şahinbey Belediye’sinin yapmış olduğu Yeşilvadi projesini inceledik.  Böyle başarılı çalışmalara imza atan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ile yaklaşık 5 saat alanda gezdik.  Gelecek sefere belediye başkanımız ve müdürlerimizle gelmeyi planlıyoruz. Özellikle 1 Milyon 700 bin metrekare büyüklüğündeki Yeşilvadi projesini yakından inceleyerek örnek alacağız. İnsanlarımız bu gibi hizmetlere layık. Gaziantep’te en son 10 yıl önce geçmiştim. Şimdi ise müthiş bir değişiklik var. Böyle güzel hizmetleri vatandaşın hizmetine sunan Başkanımızı gönülden tebrik ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir