Şahinbey Voleybol’da Galibiyet İstiyor

Şahinbey Belediyesi Voleybol’da da İlklerden Olmak İstiyor

Şahinbey Belediyesi Eğitim, Yardımlaşma, Kültürel, Sosyal ve Daha Birçok Dalda Gösterdiği Performans İle Halkın Teveccühünü Kazanmış Durumda. Şimdi İse Voleybolda İlk Veya İlklerden Olarak Halkın Gönlünde Taht Kurmak İstiyor.

Erkek Voleybol 2. liginde mücadele eden Şahinbey Belediye Gençlik Spor Voleybol Takımı kendi evinde ligin ilk maçını Diyarbakır Büyükşehir belediye spor ile yapacak. Bu müsabakadan mutlak galibiyet bekleyen filenin şahinleri bayram izninden sonra hazırlıklarına başladı.

Diyarbakır müsabakasına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını kaydeden voleybolcular, bu maç bizim çok önemli kendi seyircimiz önünde ilk maçımızda galip gelmek istiyoruz.

Lige mağlubiyetle başladıklarını ifade eden Voleybol Şube Sorumlusu Mehmet Özbal, “hafta sonu kendi evimizde Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor maçını kazanarak ligde galibiyet serisine başlamak istiyoruz. Seydişehir’de oynanan müsabakada talihsiz bir şekilde mağlup olduklarını ve kritik yerlerde çalınan hakem kararlarının etki yaptığını da vurgulayan Özbal, kesinlikle hakem hataları arkasına sığınmadıklarını söyleyerek, bu hafta 3 puanın Şahinbey in olacağına inandığını ve voleybolculara güvendiklerini söyledi.

Deplasmanda alınan mağlubiyeti iş kazası olarak değerlendirdiğini kaydeden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Mehmet Demirbaş, inanıyorum ki takımımız Diyarbakır Büyükşehir Belediye spor müsabakasından galip ayrılacaktır diyerek, voleybolculara güvendiklerini ve Play-Of’a kalacaklarını söyledi. Seyirci desteğini görmek istediklerini belirten Demirbaş, 04 Kasım 2012 Pazar Günü 13:00’de Şahinbey Spor Salonunda yapılacak olan  Türkiye 2.Lig Voleybol Müsabakasına tüm spor severleri davet  ediyorum.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.