SELAHADDİN-İ EYYUBİ BİRLİĞİNDEN PKK’YA ÜLTİMATOM

Suriyede Edes Rejimine Karşı Suriye Halkı İçin Mücadele  Veren Özgür Suriye Ordusu’na Bağlı Selahaddin-i Eyyubi Birliği, Pkk’nın Suriye’nin Baas Rejimiyle Yaptığı Ortak Operasyonları Eleştirerek, Katil Esed Güçlerini Desteklemeyi Bırakmalarını,Bırakmadıkları Takdirde, Esed’le Birlikte Aynı Sonu Yaşayacaklarını Söyledi.
İşte Selahaddin-i Eyyubi Birliğinin Bildirisi:
.
Bismillahirrahmanirrahim
.
Genel Olarak Kürt Bölgelerinde, Özellikle Afrin Bölgesinde Pkk Tarafından Yapılan Eylemler Zulum Ve Vahşete Dönüşmektedir.
.
Zira Pkk, Esed Ordusu İle Birlikte Çalışıp Kürt Vatandaşlarımızı Öldürüyor Ve Kaçırıyor…
.
Pkk, Suriye İntifadasını Destekleyen Kürt Kardeşlerimizi Hedef Almaktadır.
.
Ve Son Olarak Dün Afrin İlçesinde Pkk, Sivil Kürt Kardeşlerimize Saldırdı Ve Çatışmalar Yaşandı.
.
Pkk Evleri Basıyor, Vatandaşların Araçlarını Yakıyor Ve Namuslu Bütün İnsanları Öldürmeye Çalışıyor.
.
Bilinsin ki Biz, Henüz Bölgeye Bütün Gücümüzle Müdahale Etmiş Değiliz! Ve Biz Kürtlerin Bir Birine Düşmemesi İçin Dün Geri Çekildik.
.
Biz Selaheddin  Eyyubi Birliği Olarak Pkk Güçlerini Uyarıyoruz, Ve Suriye Halkının Yanında Olduğumuzu Yeniden Belirtiyoruz.. Hep Beraber Mücadele Vermeye Devam Edeceğiz..
.
Biz Kürtler Olarak Tek Bilek Olduğumuzu Ve Özgür Suriye Halkının Yanında Bulunduğumuzu Açıklıyoruz..
.
Suriye İntifadası Kırmızı Çizgidir Ve Karşımıza Duran Herkes Hedefimizde Olacağını Bilmelidir. Irkı Ne Olursa Olsun Ona Acımayacağız!
.
Bölgede, Esed Güçlerine Karşı Çok Sayıda Operasyon Yapıyor Ve Katil Esed Güçlerine Önümüzdeki Günlerde Daha Ağır Darbeler Vuracağımızı İlan Ediyoruz.
.
Suriye Rejiminin Elindeki Bütün Tutuklularımızın Serbest Bırakılmasını Talep Etmekle Birlikte, Pkk’nın Katil Esedi Desteklemesinden Vazgeçmesini İstiyoruz..
.
Tekbir. Allahu Ekber..
.
SELAHADDİN-İ EYYUBİ BİRLİĞİ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir