Tahmazoğlu Kurban Satış Yerlerini Denetledi

0

Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Belediye Olarak Açmış Oldukları Kurban Satış ve Kesim Yerlerini Birebir Görüşerek Yerinde Denetledi.

Kurban Bayramına sayılı günler kala Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şanlıdere Caddesi üzerinde kurulan Kurban satış yerini ziyaret etti.
Vatandaşların rahat bir şekilde kurbanlıklarını almaları için Beydilli Mahallesinde belirlenen kurban satış yerini ziyaret eden Başkan Tahmazoğlu, vatandaşlarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi.
Şahinbey Belediyesi olarak ilçe genelinde 72 noktada kurban kesim ve 9 noktada satış yeri belirlediklerini ifade eden Başkan Tahmazoğlu, “Dört gün sonra mübarek kurban bayramını inşallah idrak edeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza öncelikle ağız tadıyla huzur, mutluluk içerisinde güzel bir kurban bayramı geçirmesini diliyorum. Bunun için Şahinbey belediyesi olarak gerekli tedbirlerimizi aldık. Şuan Şahinbey bölgesinde 9 tane belirlediğimiz kurban satış yerimiz var. Bugün Şanlıdere Caddesi üzerinde kurulan kurban satış yerimizi ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın buralarda aldıkları kurbanları bayramda da huzur içerisinde güvenli bir şekilde kestirmeleri için belirlediğimiz 72 tane kurban kesim yeri var. Kurban satış ve kesim yerlerini bilbordlarla, el ilanlarıyla ve broşürlerle tüm vatandaşlarımıza duyurmuş bulunmaktayız. Ben şimdiden mübarek kurban bayramının tüm Gazianteplilere, Şahinbeylilere, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir