Başkan Tahmazoğlu, Uçakta Tanıştığı Tedaviden Dönen Merveyi Evinde Ziyaret Etti

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Her Platformda Vatandaşın Yanında Olarak Samimi Duygularını Fiiliyata’da Geçiriyor.Halk’ta Ona Olan Sevigisini Her Ortamda Dile Getiriyor.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Ankara’dan Gaziantep’e dönüşte uçakta tanıştığı Merve Güzel’i evinde ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Ankara’dan Gaziantep’e dönüşte aynı uçakta yolculuk eden ve Ankara’dan tedaviden dönen Merve Güzel’le uçakta tanıştı.
14 yaşında olan ve ayaklarındaki sağlık sorunundan dolayı eğitime ara veren Merve Güzel Bakan Şahin ve Başkan Tahmazoğlu’nu evine davet etti. Pirsultan Mahallesinde oturan ve daha önce Bakan Şahin’in evinde ziyaret ettiği Merve Güzel’i akşam saatlerinde evinde ziyaret eden Başkan Tahmazoğlu, Merve’ye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Merve ve annesi Halime ile babası Murat Güzel’lede uzun uzun sohbet eden Başkan Tahmazoğlu, Merve’nin sağlığına kavuşması için ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını söyledi.
Merve Güzel ise, Ankara’dan tedavi dönüşü Bakan Şahin ve Başkan Tahmazoğlu ile aynı uçakta Gaziantep’e döndüklerini belirterek, ” bakanımızla ve başkanımızla uçakta bir süre sohbet ettik. Kendilerini evimize davet ettim. Sağolsun Bakanımız ve Başkanımız beni kırmayarak evimizde ziyaret etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.”dedi. Başkan Tahmazoğlu, küçük Merve’nin ziyareti sonrası mahalledeki çocuklara da hediyeler verdi.
Kaynak : Şahinbey Basın Birimi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir