Ünlü Aşçı Oktay Usta Gaziantep’te Sizi Bekliyor

OKTAY USTA 1. GAMEK YAŞ PASTA YARIŞMASI’NDA YETENEKLERİ BEKLİYOR

 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nın (GAMEK) düzenlemiş olduğu ‘1. GAMEK Yaş Pasta Yarışması’ başvuruları başladı.Başvurular 7 Aralık Tarihinde Son Bulacak

Samanyolu TV’nin en çok izlenen programlarından biri olan ‘Yeşil Elma’nın sunucusu aşçı Oktay Usta’nın katılacağı ve sunuculuğunu yapacağı ‘1. GAMEK Yaş Pasta Yarışması’na başvurular 7 Aralık tarihine kadar GAMEK Cumhuriyet ve Şehit Üsteğmen Hakan Özcan Gençlik ve Kültür Merkezleri’ne yapılabilmektedir.

16 yaş ve üzeri bay ve bayan Gaziantep’te yaşayan herkesin ücretsiz olarak başvurabileceği yarışmada ilk dörde giren yarışmacılar ödüllendirilecektir. Yarışmaya bir yaş pastayla katılacak adayların yaptıkları pastalar, sunumuna, görselliğine, lezzetine ve hijyenine göre başta ‘Yeşil Elma’ programı sunucusu Oktay Usta olmak üzere Gaziantep’in ünlü mekan sahibi ve işletmecileri ile pasta ustalarının yer aldığı jüri tarafından değerlendirilecektir.

Yaş pasta tariflerinin yer aldığı bilgisayar çıktısıyla 7 Aralık tarihine kadar belirlenen merkezlere kayıt yaptıran yarışmacı adaylarından ön değerlendirme sonucu 50 aday belirlenerek yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır. Eleme sonucu belirlenen yarışmacılar 15 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 10:00’da M1 Alışveriş Merkezi’inde düzenlenecek yarışma finalinde jüri karşısına çıkacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.