2013 Yeterlilik Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

0

2013 Diyanet Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanacak

 

2013 Yeterlilik Sonuçları Hala Açıklanmadı! Diyanet Başvuru Kılavuzunda Sonuçların 11.04.2013 Tarihinde Açıklanacağına Dair Bilgi Bulunuyor Ama Halen Açıklama Yok.

Diyanet yeterlilik sınavı sonuçları neden açıklanmıyor? Sonuçlar ne zaman açıklanacak? Sonuçların Açıklanması Neden Bu Kadar Uzadı? Diyanet İşleri Bu konu Hakkında Neden Açıklama Yapmıyor Gibi Sorular İnternette Başını Almış Gidiyor.

Yeterlilik sınavı bilindiği üzere 17 Mart tarihinde gerçekleştirildi sınav sonuçlarının 5 Nisanda açıklanacağı söylendi fakat sonuçların hala açıklanmaması, sınava giren Adayları bezdirmiş olmalı ki Her platformda Şikâyet Konusu oluyor.

Diyanet yeterlilik sınavı soruları bu yıl geçtiğimiz yıllara oranla biraz daha zor olduğu adaylar tarafından bildirildi. Yüzlerce aday soruların zorluğundan ve sonuçların hala açıklanmamasından şikâyetçi olduğu aşikârdır.

Diyanet Yeterlilik sınavı hakkında çıkan haberler sınava giren adaylar tarafından merak edilmekte. Edinilen İddialara göre Diyanet yeterlilik sınavı puanları oldukça düşük olacağı yönünde. Diyanet İşleri Başkanlı İse Düşük Puanın Tam Aksine oldukça yüksek puanlı ve bilgili adayları atayacağı bekleniyor.

Sonuçlar 5 Nisan’da Açıklanacağı Yönündeydi.

Beklentilere göre sonuçlar 5 Nisan Cuma günü açıklanacaktı fakat sonuçlar yine açıklanmadı. 2013 yılı diyanet işleri yeterlilik sınavı sonuçları ile ilgili yeni gelişmeler olunca yine takipçisi olacağız. Sizlerde Sitemizden Takip edebilirsiniz.

Tüm Bu Yorumlar ve Sitemlere Karşılık Herkes Sabırsızlıkla Sonuçların Açıklanacağı Günü Bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir