Devletin Zirvesi Şehitkamil Emniyet Müdürlüğünün Yakınında Patlatılan Bomba Sonucu Vefat Eden Vatandaşların Cenazesinde Buluştu.

 

Şehitkamil Emniyet Müdürlüğü 20 Ağustos 2012 Saat 19:45 Sularında Bombalanmış 9 Vatandaşın Ölümüne Neden Olmuş ve 61 Kişinin’de Yaralanmasıyla Sonuçlanmıştı.

Vefat Eden Masum 9 Vatandaş ve Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in 64 Yaşındaki Annesi Perihan Kıymık’ın Cenazesine Devletin Zirvesi ve Muhalefet’te Bu Cenaze Törenine Katıldılar.

Başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,Diyenet İşleri Başkanı Mehmet Görmez,Meclis Başkanı Cemil Çiçek,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,Chp Lideri Kemal Kılıçdaroğlu,Mhp Lideri Devlet Bahçeli ve Bunların Yanısıra Birçok Partinin Milletvekilleri ve Belediye Başkanları Cenaze Namazlarını Kıldılar.Cenaze Namazına Katılan Vatandaşların Üzeri Sıkı Arandıktan Sonra Cami Avlusuna Geçmesine İzin Verildiği Görüldü.

Cenazeye Katılanların Ortak Noktası Teröre ve Birlik Beraberliğe Uzanan Ellere Lanet Getirmek Oldu.

Öte Yandan Başbakan Recep Tayyip erdoğan Cenaze Namazından Hemen Sonra Vefat eden Teyzesinin Cenaze Namazını Kılmak İçin Memleketi Rize’ye Giderek Teyzesine Karşı Son Görevini Yerine Getirecek.

Bizlerde Bombalanma Sonucu Vefat Eden Masum Vatandaşlarımıza,Bakanımız Fatma Şahin’in Annesi’ne ve Başbakanımızın Teyzesine Yüce Allah’tan Rahmet Yakınları’nada  Büyük Sabır Dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir