Biyografi

Dr.Gökhan ÜRKMEZ

1974 Sivas doğumlu Dr. Gökhan ÜRKMEZ, Ankara Anıttepe Lisesini bitirdikten sonra, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında başlayan, “İnsan Bedeni üzerinde Enerjinin Gücü”, merakı ile bu konuda eğitimler almaya başladı. Sonrasında, Tıp Doktoru ünvanını alarak, insanı biyolojisi – fizyolojisi ve psikolojisiyle tanımlayıp çözmeye çalışan, tüm tamamlayıcı tıp öğretilerinin takipcisi oldu.

Aldığı eğitimlerle; Bioenerji, Nörolinguistik Program, Emotional Freedom Technique ve Hipnoz konusunda, kendi gelişim sürecinde elde ettiği verileri, pratikte uyguladığı ve tecrübe ettiği yöntemlerle birleştirerek uzmanı olduğu konularda eğitim ve seminerler vermeye başladı.

Gaziantep Tıbbi Hipnoz Derneği (Gathider) Kurucu Üyesi ve II.Dönem Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yönetim Kurulu Başkanı olarak STK ve özel eğitim kuruluşları ile ortaklaşa; Motivasyon, Hipnotik Hızlı Okuma, NLP, Etkin İletişim, Yönetim Becerileri ve Hipnoz eğitimleri düzenlemekte, çalışan zihinlerde bir farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir